250 x 250 Reklam Alanı

Konya Sesli sohbet; Günümüzde  konuşmanın zorlaştığını iletişimin azaldığını insanların yalnızlaştığını sizler de gözlemliyorsunuzdur. Bunu birçok neden bağlayan bilim insanları bu durumun tehlikelerinden de bahsediyorlar.

Konuşamamak tehlikeli bir durum. İnsanların birbirleriyle iletişimde olmaları gerekiyor. Bunun yolu ve yöntemi hiç de önemli değil. Bu  tehlikeye dikkat kesilen bir takım insanlar tarafından mı hayata geçirildi bilmiyoruz ama bu görüntülü sohbet siteleri hayatımıza girdi gireli konuşabilme imkanı da bulduk. Önemsiz gibi görünen bu siteler aslında faydalı bir iş yapıyorlar. Günün stresini yaşayan bunalan erkeklerin bir nebze olsun nefes alabildikleri alanlar yaratıyorlar. Eskiden sadece  yazarak iletişim kurabilme imkanı veren chat bir süre sonra sesli sohbet yani konuşarak iletişim kurabilme ve son olarak da Konya Sesli sohbet. Bu hizmetlerden birini ya da bir kaçını birden kullanmış/kullanan insan sayısı da çok fazla. Canlı sohbet edebileceğiniz bu sistem farklı uygulamalar içeriyor.Konya Sesli sohbet sitesinin uygulaması şöyle sayfada değişik tipte ve özelliklerde bayan modellere ait profiller var. Yaş grupları ve görünüşleri farklı bu modeller arasından resimleri profilleri inceleyerek birini seçiyorsunuz. Sonra görüntülü sohbet etmek istediğiniz model için dakika satın alıyorsunuz sonra webcam yardımıyla konuşmaya başlayabiliyorsunuz. Sohbetin süresi ve içeriği tamamen size ve sitemizde ki modele ait. Biz site yönetimi olarak çok sakıncalı bir içerik ya da şikayet olmadıkça asla müdahale etmiyoruz. Sohbetinizi istediğiniz bir konu üstüne kurabileceğiniz gibi başka başka konulardan da konuşabilirsiniz. Canlı chat  de denilen görüntülü sohbet diğer chat türlerine göre daha güvenilir ve daha keyiflidir. Karşınızda birinin olduğunu bilmek yerine karşınızda birinin olduğunu kendi gözlerinizle görürsünüz. Bu sayede kandırılma ihtimali ortadan kalkar. Jest ve mimikler olunca sohbet daha bir sıcak olur işte bunu yaşarsınız. Karşınızda ki bir yakınınız olmadığı için en mahrem en gizli sırlarınızdan rahatlıkla bahsedebilirsiniz. Bu da size kendiniz olabilme  şansını verir. Seçeceğiniz model tamamen gerçek bir kişiliktir. Böyle olunca onun da size anlatacakları olabilir.  Sadece anlatan değil dinleyen de olduğunda kaliteli bir sohbet kurulabilir şartı gerçekleşmiş olur. Sohbetin konusu Konya olabilir şehrin güzelliklerini dinleyebilirsiniz şehre dair meraklarınızı giderebilir modelimize sorular sorabilirsiniz.

Bulunduğunuz şehrin hiç önemi yok nerede olursanız olun Konya Sesli sohbet sitesine erişebilirsiniz. Bunun için bir bilgisayar internet bağlantısı ve bir webcam sahibi olmanız yeterli. Ve elbette modellerimizle sohbet edebilmek için hic bir ucret odemeden hemen Oseslichat Konya Sesli sohbet odalarimiza giris yapmaniz icin ucretsiz uye olunuz hos sohbetler,

Bir önceki yazımız olan Kameralı Sohbet Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde oseslichat, seslichat ve seslisiteler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı